لینک های مرتبط
لینک ها
شبکه های اجتماعی
تصویر عنوان

شرح محتوا

بازدید فرماندار و مدیران شهرستان چناران از کارخانه خوراک دام و طیور دردانه رضوی

  |   رویداد ها, کارخانه   |   بدون دیدگاه
 
 
📌در تاریخ هفتم خرداد ۹۹ هیئتی از مسئولین و مدیران شهرستان چناران از کارخانه تولید خوراک دام و طیور دردانه خراسان رضوی بازدید و از نزدیک با روند و نحوه تولید و تکنولوژی نوین تولید خوراک دام و طیور آشنا شدند.

 

در این بازدید آقایان مهندس انصاری فرماندار محترم شهرستان چناران، مهندس بیاتی مدیر کل محترم اداره صنعت معدن تجارت شهرستان، دکتر کرباسی ریاست محترم شبکه  دامپزشکی شهرستان، آقای مهندس نامی معاونت محترم جهاد کشاورزی شهرستان و حجت السلام و المسلمین حسینی از کمیته امداد حضرت امام(ره) شهرستان حضورداشتند.

 

در ابتدا جلسه آقای باقری مدیرعامل ضمن عرض خوش آمدگویی به میهمانان گزارش کوتاهی از نحوه عملکرد مجموعه ارائه نمودند، سپس آقای غزالی پور پس از عرض خیرمقدم به حضار مشکلات مجموعه تولیدی دردانه برای اطلاع و همکاری در رفع آنها مطرح کردند.

 

سپس آقای فرماندار پس از تقدیر و تشکر از این مجموعه فعال در شرایط کنونی را اقدامی جهادی شمردند و قول های مساعدی در حل مشکلات در سطح شهرستان و انتقال مطالب به مدیران مرکز استان را جهت رفع موانع دادند.

 

در خاتمه پس از پذیرایی، حضار به همراه مدیرعامل و کارشناسان به بازدید از خطوط تولید کارخانه پرداختند و پرسنل این مجموعه را مورد تفقد قرار دادند.
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه